Jedziemy do SPA- jakich zabiegów z pewnością nie powinniśmy pomijać?

Wyjazd do hotelu, który posiada rozbudowaną bazę SPA najczęściej kojarzy się nam z czymś relaksującym i odprężającym. Z czasem, kiedy możemy zwalczyć stres i kiedy może zatroszczyć się o samych siebie- zarówno o swój wygląd jak i samopoczucie. Jest to fenomenalny pomysł dla osób zapracowanych, które chciałyby na chwilę oderwać się od swoich obowiązków. To też dobra propozycja dla osób, które chciałyby zadbać o kondycje swojej skóry- profesjonalnie przeprowadzane zabiegi na terenie takich obiektów jak najbardziej to umożliwiają. Na czym polega więc relaks w SPA i jakich zabiegów na pewno nie możemy przegapić?

Najciekawsze zabiegi, które wydobywają z nas piękno

Jednym z ciekawszych obiektów oferujących bardzo wiele zabiegów SPA podczas pobytu jest talaria.pl. Bogata oferta zabiegów to chociażby propozycje odwołujące się do natury i wykorzystania naturalnych produktów podczas sesji. Oferowane zabiegi w SPA to między innymi:

– Zabiegi oczyszczające na twarz. Między innymi zabieg bankietowy z zastosowaniem kwasu migdałowego, który pobudza skórę wrażliwą i naczynkową. Interesującą propozycja jest też zabieg mikrodermabrazji diamentowo- wodnej zakładający delikatne, ale bardzo efektywne złuszczanie skóry. To tez krok w kierunku lepszego nawilżenia skóry. Zabieg kończy się podaniem na skórę specjalnych preparatów odżywczych w momencie, kiedy składniki aktywne są najlepiej wchłaniane. Zimą w ofertach gabinetów SPA bardzo często możemy też znaleźć zabiegi z wykorzystaniem różnego rodzaju kwasów.

– Zabiegi odżywiające skórę twarzy oraz dekoltu- doskonałym przykładem takiego zabiegu jest infuzja tlenowa. Jest to zabieg wykonywany z wykorzystaniem specjalnego urządzenia, gdzie bazuje się na ekstrakcie z komórek macierzystych winogron. Zabieg ma silne działanie wygładzające.

– Zabiegi odmładzające i modelujące- mogą to być różnego rodzaju maski pozwalające na efektywne wchłanianie różnego rodzaju substancji odżywczych. Zabiegiem odmładzającym jest też wielofazowy zabieg z retinolem infuzyjnym. Kultowym zabiegiem jest też mezoterapia bezigłowa wykorzystująca specjalne urządzenie do podawania aktywnego serum do głębokich warstw skóry.

Interesujące masaże, które pozwalają na pełen relaks

A z których masażów na pewno powinniśmy skorzystać? Relaks w SPA  to także możliwość skorzystania z bogatej oferty różnego rodzaju masaży, które działają odprężająco i pozwalają szybko ukoić nerwy i zwalczyć odczuwany stres.

Ciekawe masaże w SPA to z pewnością propozycje sesji detoksykujących, które pozwalają na głęboką odnowę biologiczną. Zasadowy masaż bańką chińską pozwala na oczyszczenie organizmu. Alternatywę stanowią masaże czysto odprężające, które redukują napięcie mięśni i wygładzają skórę dzięki użyciu specjalnych, odżywczych olejków o wyjątkowej formule. Na pewno opcją wartą naszej uwagi jest masaż zogniskowany na okolicy pleców, czyli masaż rezonansowy. Stanowi on kompozycję różnych technik, preparatów i ziół, które oddziałują w wyjątkowy sposób na nasz organizm.